Kontakt

  • Telefon:KOSMETYKA 609-425-008                                    lub 721-139-271
  • E-mail: akademiapieknatg@gmail.com

Miasteczko Śląskie               ul.Gałczyńskiego13                                                                    GODZINY OTWARCIA                   KOSMETYKA                                   PONIEDZIAŁEK - SOBOTA               OD 10:00 DO OSTATNIEGO KLIENTA                                                                              

Po wczesniejszym umówieniu telefonicznym możliwe inne godziny otwarcia.

 

Nowość:

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE

Ultra-skuteczna metoda Vacu Electro polega na jednoczesnym działaniu lipodermologii i stymulacji TENS.Pobudza naturalne procesy regeneracyjne zwiększając poziom kolagenu i elastyny, dotlenienie i odżywienie tkanek. Widoczny efekt bezpośrednio po pierwszym zabiegu ! zamykanie naczynek tarnowskie góry

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja – gimnastyka bez wysiłku! 
Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni! 
Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które stymulują określone partie mięśni. Dzięki temu, że intensywność impulsów elektrycznych jest dobierana indywidualnie, podczas zabiegu odczuwamy wyłącznie przyjemne uczucie wibracji.  Elektrostymulacja umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach, które podczas odchudzania sprawiają nam najwięcej problemów. Nie możesz pozbyć się tłuszczu z wewnętrznej części ud? Elektrostymulacja pozwala na pracę z konkretnymi częściami ciała bez konieczności przeprowadzania morderczych treningów.

Kilkaset brzuszków na siłowni = kilkanaście minut relaksującego zabiegu!
 
Elektrostymulacja to jedna z najskuteczniejszych i najmniej uciążliwych metod modelowania sylwetki. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej pozwala zwiększyć sprawność mięśni, a także odżywić i uelastycznić skórę. 
Efekty zabiegu:
redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
zmniejszenie wagi,
wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
redukcja cellulitu,
poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych.
 
Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również poprawić kondycję skóry twarzy, wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, a także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi. Elektrostymulacja od wielu lat jest również z powodzeniem stosowana w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji i zmniejszania bólu np. kręgosłupa. 
Zabieg trwa ok. 30 minut. Aby uzyskać optymalny i trwały efekt należy przeprowadzić całą serię zabiegów w pakiecie co najmniej 10 zabiegów co drugi dzień.  
Przeciwwskazania do zabiegu
Intensywny efekt jaki daje nam elektrostymulacja wiąże się z silnym oddziaływaniem na cały organizm, dlatego przed wykonaniem zabiegu należy wykluczyć ewentualne przeciwwskazania:
wszczepiony rozrusznik serca,
metalowe protezy,
przy zabiegach na brzuch – wkładka domaciczna,
epilepsja (zabieg możliwy wyłącznie pod nadzorem lekarza),
niedawno przebyty zabieg chirurgiczny,
żylaki – przy zabiegach na nogi,
ciąża.

Cena zabiegu 20 zł
Pakiet 10 zabiegów 180 zł

 


Do każdego zabiegu na ciało 10 minut na platformie wibracyjnej GRATIS!!

 
 
 
 

BONY PODARUNKOWE/ZAPROSZENIA

Nie masz pomysłu na prezent? Zapraszamy do zakupu bonów podarunkowych na dowolny zabieg lub w wybranejj kwocie.